{PlaY!BoY} klan ,)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
{PlaY!BoY} klan ,)

CS pr0^ klan :P
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 m.L Frag movie 2

Go down 
4 posters
АуторПорука
m.L

m.L


Број порука : 22
Join date : 15.06.2008

m.L Frag movie 2 Empty
ПорукаНаслов: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 8:34 pm

https://www.youtube.com/watch?v=Qrkf8csapyY

video duration 7:37 min

Programs Videomatch,moviemaker

Ovako,probao sam da "ispravim" greske iz prvog filma,ja sam licno zadovoljan uspehom u mom samostalnom drugom cs filmu i to mi je pre svega najvaznije.Dalje,potrudio sam se da stalljam shto vise kilova tipa 3+ 4+,na zalost ima i 2+ kilova,ali sam one "1" itd,izbacio Wink potrudicu se da u sledecem filmu ubacim samo 3+ pa navise,i da ga konacno odradim u vegasu,hteo sam i ovaj ali tehnicki problemi Sad pogledajte,ocenite najvise me zanimaju fragovi,sto se tice kvaliteta..youtube je unakazio kvalitet filma,verujte mi sasvim je solidnog kvaliteta Smile nadam se da cete uzivati enjoy Wink
Назад на врх Go down
prole




Број порука : 14
Join date : 22.06.2008

m.L Frag movie 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 9:12 am

Hmmm...vise mi se svidja prvi film,bolji fragovi ... Wink
Назад на врх Go down
Vojkan
Prijatelj foruma
Vojkan


Број порука : 326
Join date : 14.03.2008

m.L Frag movie 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 1:58 pm

najvishe mi se svidja ono na dugo kad su bila sva 5orica i kad si 3 ubio Wink gg
Назад на врх Go down
BanE




Број порука : 2
Join date : 08.09.2008

m.L Frag movie 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 10:25 pm

brawo m.L. lepi fragovi...najjaci je lik na pocetku idete na kr i na stepenice se penjete on padne xDDD
al sve u svemu nice flower
Назад на врх Go down
Sponsored content





m.L Frag movie 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
m.L Frag movie 2
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» m.L frag movie

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
{PlaY!BoY} klan ,) :: Zabava :: Screenshot-ovi-
Скочи на: